Aşk tutulması

Bir Tim’s Production&Sugarworkz ortak yapımı olan “AŞK TUTULMASI” adlı filmin çekimleri 21 Haziran’da başladı.

Yönetmen Murat Şeker, romantik – komedi tarzındaki “AŞK TUTULMASI” isimli yeni filminde aşk ve tutulmayı en eğlenceli haliyle ele alıyor.

AŞK TUTULMASI”’nın başrollerini “Elveda Rumeli” ile çıkış yapan Tolgahan Sayışman ve “Yaprak Dökümü” dizisinin başarılı ismi Fahriye Evcen üstleniyor. Tolgahan Sayışman fanatik bir futbol taraftarını canlandırırken Fahriye Evcen aşık olduğu aşka küsmüş işkolik bir sigortacıyı oynuyor.

Sevilen oyuncular “AŞK TUTULMASI” isimli filmde sinemaseverlerle buluşuyor.

“2 Süper Film Birden ve Plajda”’nın ardından üçüncü filmi için hazırlıklara başlayan Murat Şeker, 2 Süper Film Birden’den sonra ikinci kez hem yapımcı hem de yönetmenliğe soyunuyor.

Yurtdışında Emir Kusturica başta olmak üzere Hal Hartley ve Fatih Akın gibi birçok yönetmenle çalışan Tim Seyfi, “En Son Babalar Duyar” dizisiyle isminden söz ettiren Ali Erkazan, başarılı sanatçılar Suzan Aksoy, Ayten Uncuoğlu, Murat Akkoyunlu ve Yasemin Öztürk ise filmin diğer oyuncuları.

Sarp Apak, Erhan Emre ve Feridun Düzağaç gösterecekleri performanslarla filme konuk oyuncu olarak renk katacaklar. Ayrıca filmde 500 figuran da rol alacak.

Aşk Tutulması”; Bir Futbol taraftarının hikayesi üzerinden, seyirciye aşk ve tutkuyu anlatmayı amaçlayan, eğlenceli romantik – komedi türünde bir film olarak özetlenebilir.

35 mm olarak çekilecek filmin 140 kopya ile 31 Ekim 2008 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor..

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !